فیس بوک اسلامی راه اندازی می شود

      فیس بوک اسلامی راه اندازی می شود                       نخستین شبکه جهانی و اسلامی "سلام جهان" به عنوان نسخه حلال و اسلامی فیس بوک با هدف ممانعت از ارائه محتوای حرام شبکه های اجتماعی غربی و هدف گرفتن ۵۰ میلیون کاربر ظرف ۵ سال آینده راه اندازی می شود.  

 

 

 

     

نخستین شبکه جهانی و اسلامی "سلام جهان" به عنوان نسخه حلال و اسلامی فیس بوک با هدف ممانعت از ارائه محتوای حرام شبکه های اجتماعی غربی و هدف گرفتن ۵۰ میلیون کاربر ظرف ۵ سال آینده راه اندازی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه حریت ترکیه ، عبدالواحد نیازوف یکی از متصدیان "سلام جهان" در نخستین اجلاس این شبکه در استانبول که با حضور ۲۵۰ نفر از ۴۰ کشور جهان برگزار شد گفت: مسلمانان جهان، نماینده خوبی در دنیای اینترنت ندارند.

قرار است وب سایت " سلام جهان" به عنوان یک شبکه پیشگام در عرصه شبکه اجتماعی اسلامی با هدف ایجاد یک فضای حلال برای مسلمانان در اینترنت راه اندازی شود.

عبدالواحد نیازوف از تاجران مسلمان اهل سیبری اظهار داشت: محتوای شبکه های اجتماعی کنونی چندان امن نبوده و مملو از محتوای حرام هستند، نمی خواهیم جوانان ما این ایده ها را بپذیرند

یک گروه از سرمایه گذاران ترک و روس ده ها میلیون دلار برای توسعه این سایت که قرار است به نسخه اسلامی فیس بوک تبدیل شود سرمایه گذاری کرده اند.

 

/ 1 نظر / 25 بازدید
شروع شد

سلام. فروش ویژه اش شروع شد. این پیام اتوماتیک ارسال می شود. اگر نخواسته بودی خبرت کنم لابد اشتباهی صورت گرفته است. ببخشید